Parkour Academy – zkoušky a vystoupení

V sobotu 26.5.2018 se budou vaše děti moci prezentovat na Dni dětí Doubravka. Zde vystoupí na pódiu pod vedením svých lektorů a předvedou, co se na kroužku parkouru naučili. Součástí vystoupení bude také exhibice našich lektorů. Týká se především skupin Light a Drill. Lektoři budou nyní nacvičovat program na pódium s dětmi na trénincích a následně vyberou, které děti se programu zúčastní nebo zda to budou všechny děti 🙂 Budeme vás o tom informovat mailem.

Vzhledem k blížícímu se konci školního roku se nám také blíží první zkoušky. Organizace a požadavky na jednotlivé pásky viz. Zkouškový řád.  Zkoušky jsou veřejné a jste na ně vřele vítáni. Zkoušky proběhnou v parkour parku pod Saským mostem: skupiny Light a Drill v týdnu od 11. do 15.6. 2016. Zkoušky dětí ze skupin Basic proběhnou až v dalším týdnu od 18.6.2018 pravděpodobně v rámci svých standardních tréninků, tedy stejné dny i časy, na které jste zvyklí.

Předběžné termíny pro Light a Drill (abyste mohli s dětmi sladit diář): Light pondělní obě skupiny od 17 hodin v pondělí 11.6.2018, středeční skupiny Light – ST 13.6.2018 od 16 hodin, Drill – ST 18 hodin. Bude ještě upřesněno.

 

Tento záznam byl publikován v Kroužky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář