31 května, 2019

E-SHOP

E- book #PARKOUR4U

00002
200.00Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Pokud tě zajímá parkour a freerunning, takhle knížka nesmí ve tvé sbírce chybět!

Dosud byly v České republice vydány pouze 2 publikace o této moderní pohybové aktivitě. Co je parkour? To snad už ani nemusíme představovat.... Ale pro jistotu, nejedná se o koňský parkour 🙂 Základní definice: Parkour je moderní pohybová disciplína, jejímž smyslem je pohyb v přirozeném prostředí přes překážky za pomoci svého těla a svých pohybových schopností a dovedností.

Publikace #PARKOUR4U je příručkou pro všechny začínající traceury a je určena především dětem a mládeži, kteří s parkourem chtějí začít nebo již začali a chybí jim ucelený návod na provádění jednotlivých technik. Kniha je také pro rodiče dětí, aby pochopili, co je parkour a jak ho správně trénovat.

Co v knize najdete?

V knize najdou čtenáři kromě hlavní části s tutoriály (návody) také krátkou historii parkouru, kapitolu o parkouru ve světě i v ČR. Dočtete se také o filozofii parkouru, o bezpečnosti a jak správně parkour trénovat. Hlavní náplní knihy jsou tutoriály (návody) na jednotlivé základní a pokročilé techniky. Vybrané techniky jsou doplněné fotografiemi a také videy s namluveným komentářem známého plzeňského parkouristy a zároveň spoluautora knihy Richarda Beneše. Videa jdou načíst přes QR kódy v knize rovnou na mobilní telefon, takže si mladí traceuři (parkouristé) budou moci při svém tréninku venku či v tělocvičně zjistit on-line, jak danou techniku provádět. Někdy pouze popis a fotografie nestačí. Zvlášť u parkouru!

Vztah knížky k Plzni

Jsme "Plzeňácí" a jsme na to hrdí. Proto má i tahle knížka vztah k Plzni, bude vydána v Plzni a je psána plzeňskými autory. Navíc je v knize samozřejmě také zajímavá kapitola o počátcích parkouru v Plzni! Něco takového ještě nikdy nebylo sepsáno, to vám garantujeme! Veškeré fotografie i videa jsou pořízené v Plzni a objevují se na nich výhradně plzeňští traceuři, kteří patří ke špičce v rámci parkouru v ČR. Interiérové výukové sekvenční fotografie jsou pořízené v parkourové hale v Plzni na Slovanech. Exteriérové fotografie jsou více umělecké a vyfocené na vhodných plzeňských místech jako je prostor U Zvonu, Fakultní nemocnice, Nové Divadlo v Plzni, Západočeská univerzita apod.

Fotky a videa nás stály....moc a moc, ale nechtěli jsme na jejich kvalitě a množství šetřit. Tím je právě knížka vyjímečná! A navíc k většině technik jsou natočená také výuková videa komentovaná jedním z autorů - výborným a známým Plzeňským parkouristou Richardem Benešem, který je zároveň vedoucím trenérem haly In-Motion v Plzni, tedy odborník na slovo vzatý.

Knížka má 128 stran.

Máte možnost zakoupit knihu v elektronické verzi v PDF.


Uložte tento produkt na později

Nástěnný kalendář parkour je možné zakoupit pouze zde na e-shopu, vyzvednutí v Krašovská aktivity centru, Krašovská 30, Plzeň.

Knížku #PARKOUR4U je možné zakoupit buď zde na e-shopu nebo na halách In motin (Praha, Plzeň, Brno).