31 května, 2019

E-SHOP

Kniha #PARKOUR4U

0001
350.00Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Teprve 3. parkourová publikace vydaná v ČR!

Co v knize najdete?

V knize najdou čtenáři kromě hlavní části s tutoriály (návody) také krátkou historii parkouru, kapitolu o parkouru ve světě i v ČR. Dočtete se také o filozofii parkouru, o bezpečnosti a jak správně parkour trénovat. Hlavní náplní knihy jsou tutoriály (návody) na jednotlivé základní a pokročilé techniky. Vybrané techniky jsou doplněné fotografiemi a také videy s namluveným komentářem známého plzeňského parkouristy a zároveň spoluautora knihy Richarda Beneše. Videa půjdou načíst přes QR kódy v knize rovnou na mobilní telefon, takže si mladí traceuři (parkouristé) budou moci při svém tréninku venku či v tělocvičně zjistit on-line, jak danou techniku provádět. Někdy pouze popis a fotografie nestačí. Zvlášť u parkouru!

Počet stran: 128

Vazba: měkká

Pro členy Parkour Academy Plzeň je možnost doručení po předchozí dohodě v rámci tréninků v Plzni. Vyberte možnost osobního převzetí a následně se domluvíme na termínu předání.
Uložte tento produkt na později

Nástěnný kalendář parkour je možné zakoupit pouze zde na e-shopu, vyzvednutí v Krašovská aktivity centru, Krašovská 30, Plzeň.

Knížku #PARKOUR4U je možné zakoupit buď zde na e-shopu nebo na halách In motin (Praha, Plzeň, Brno).