Závěrečné zkoušky Parkour Academy 6/2018

V příštím týdnu proběhnou závěrečné zkoušky na jednotlivé výkonnostní pásky – viz. Zkouškový řád.

Příští týden v pondělí 11.6. budou probíhat zkoušky Light od 17h, následně zkoušky Drill od 18h a pak Light od 19h. Děti přijdou normálně na trénink na parkourový park pod Saským mostem, tak jak jsou zvyklí, jen tentokrát budou skládat zkoušky.

Příští týden ve středu 13.6. proběhnou zkoušky zbývajících skupin Light od 16 a od 17 hodin. Děti, které chodí 2x týdně si mohou vybrat, kdy zkoušku složí. Od 18h pak bude probíhat již standartní trénink Drillů s Ríšou.

Zkoušky Basic proběhnou v posledním tréninkovém týdnu a to klasicky v Krašovské!!! ve standartních časech: Pondělí 18.6. 16h, Čtvrtek 21.6. 17h a Pátek 22.6. 17h.

Rodiče jsou na zkoušky srdečně zvání. Poplatek za zkoušku je 50,- Kč na místě. Děti, které úspěšné složí zkoušku na některý pásek ho ihned obdrží, stejně jako Kartičku člena Parkour Academy (pokud ji již nemají).

Kdo zkoušku skládat z nějakého důvodu nechce, samozřejmě nemusí, ale nebude moci postupovat výše v rámci naší Parkour Academy. Naší vizí je z nejstarších dětí vyškolit nové trenéry naší parkourové školy, takže budeme jen rádi, když nám zachováte přízeň.

 

Tento záznam byl publikován v Kroužky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář