Aktuální situace – tábory, tréninky parkouru, kurz HVT, Národní pohár parkouru v Plzni

TÁBORY: Situaci kolem letních táborů (jak pobytových, tak příměstských) sledujeme a budeme vás průběžně informovat. Zatím je předčasné cokoliv řešit. Dle posledních informací od ministra Plagy nebude do polovina května nic jasné s určitostí, ale tábory by mohly být i v červenci. Zapojili jsme se do otevřeného dopisu vládě od ČRDM a máme naději! Článek od ČRDM ZDE. Proto prosíme o trpělivost (i nám už dochází, ale nevzdáváme to) a zůstaňte s námi!

Příměstské tábory v Krašovské by měly proběhnout dle avizovaných termínů. On-line přihlašování běží.

Tréninky parkouru stále nemohou být obnoveny. Dle aktuálních nařízení je povoleno sportování jen max. 2 osob na venkovních sportovištích. Jednáme o možosti otevření parkour parku, nebo o náhradních prostorách, ale stále není jasné do které skupiny uvolňovacích pravidel patříme a kdy budeme moct začít a za jakých podmínek. Budeme vás informovat!

Zjišťujeme také, zda a za jakých podmínek by mohl proběhnout kurz pro hlavní vedoucí dětských táborů, který se měl konat v březnu. Doufáme, že to zvládneme ještě do prázdnin.

NÁRODNÍ POHÁR V PARKOURU V PLZNI byl přesunut vzhledem k situaci z června na 3.10.2020. Místo konání zůstává v Krašovská aktivity cenru (venkovní prostory a parkour park). Plzeňský pohár bude spolu s pražským jediným, který se v letošním roce uskuteční. MČR se uskuteční v listopadu dle plánu. Účast na něm je podmíněna účastí na 2 závodech Národního poháru.

Tento záznam byl publikován v Obecné . Uložit odkaz do záložek.