Kurz HVT nový termín 5.-7.6.2020!!!

Nový termín kurzu je 5. – 7. 6. 2020. Byli bychom rádi, aby se v tento termín zúčastnilo co nejvíce původně nahlášených zájemců (z termínu 13.-15.3.2020), další kurz plánujeme uskutečnit až v průběhu října 2020.

Kurz se bude nově konat v sále Kulturního centra Beránka v obci Šťáhlavy, adresa Náves republiky 54. Důvodem změny místa je, že v tomto prostoru jsme schopni garantovat větší povinné rozestupy mezi účastníky kurzu, tj. nejméně 2 metry, každý účastník bude mít k dispozici vlastní stůl.

Školení začíná v pátek 5. 6. 2020 v 17:00 hodin, prezentace účastníků bude probíhat od 16:45 hodin, předpokládaný konec školení v pátek je v cca 20:15 hodin. 

Školení bude probíhat v sále kulturního centra, v místě k dispozici dobré zázemí, kuchyňka, sociální zařízení, parkování je možné přímo u kulturního centra,  dopravní dostupnost obce Šťáhlavy je velmi dobrá, obec se nachází ve vzdálenosti 8 km od Plzně, zejména je možné využít dobrého vlakového spojení vzhledem k tomu, že obcí prochází trať Plzeň – České Budějovice,  možno využít i linkový autobus z Plzně.

Nocleh po oba dny školení by byl pro zájemce zajištěn v rodinném penzionu ve Šťáhlavicích (spaní v tělocvičnách za současné situace nepřichází z hygienických důvodů v úvahu). Nutná rezervace a platba předem, poplatek 300-400 Kč/osoba/noc dle celkového počtu ubytovaných. Možnost zde objednat snídani za příplatek 80,- Kč.

Po celou dobu kurzu bude pro účastníky k dispozici drobné občerstvení formu švédských stolů (koláčky, tyčinky, tousty…), čaj, káva, nealkoholické nápoje, dále budou mít účastníci k dispozici psací potřeby, poznámkové bloky a skripta. 

Tento záznam byl publikován v Obecné . Uložit odkaz do záložek.